Projeler

TASARIMDAN İMALATA

Demetal Uzmanlığı

01 Makine Projeleri 02 Kalıp Projeleri 03 Fikstür Projeleri
projeler-makine-katalog-01.2

Makine Projeleri

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, çeşitli kullanım alanlarındaki üretim hatlarına makine & teçhizat tasarımı ve üretimi yapmaktayız. 2, 3, 5 ve 6 eksende şekillendirme yapabilen Stretch Bending makinelerinin tasarımı, kinematik analizleri ve imalatını, güçlü ve tecrübeli mühendislik kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.
Yanısıra, Metal rulo şekillendirme, metal sac şekillendirme, metal şekillendirme veya sac bükme makinesi olarak bilinen Rollform Makineleri üretimi gerçekleştiriyoruz.

projeler-kalip-katalog-01.2

Kalıp Projeleri

Demetal olarak taleplerinize özel uzun ömürlü progresif kalıplar tasarlıyor ve imal ediyoruz. Tandem kalıpların yanısıra, farklı proseslerde kullanılan açınım kesme kalıpları, hassas kesme kalıpları, tandem form kesme kalıpları, özel kesme işlemler için kullanılan kalıp tasarımları ve imalatları gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, farklı geometri ve boyutlarda birçok parçanın sıcak dövme, proses tasarımı, kalıp simülasyonu, kalıp tasarımı, dövme kesme ve kalibre kalıpları imalatını yapmaktayız. Yüksek proses tecrübemizle sıcak dövme kalıpları konusunda her türlü mühendislik hizmeti sağlamaktayız.

fikstur-01

Fikstür Projeleri

Başta Otomotiv Endüstrisi olmak üzere Endüstrinin meydana getirdiği rekabetle birlikte, firmaların üretimlerinde fikstür kullanımı kalite, hız ve uygun maliyet faktörleri açısından büyük önem kazanmaktadır.

DEMETAL, sistemli üretim aşamasında fikstür tasarımını önemli bir öge olarak görmektedir. Kısa sürede elde ettiği başarılar ve tecrübeyle müşterilerinin beklentilerine eksiksiz çözümler üreterek maksimum seviyede hizmet sunmaktadır.